Блог

Блог

Їжа здорового глузду

  Важко не піддатися ажіотажу.

 А що ви уникаєте у своїй їжі, що вживаєте, а від чого відмовляєтесь?

Останні роки все частіше та швидше змінюється інформація про наше харчування та  дієти. З'являються підходи, які перекреслються попередні правила, а згодом і з ними трапляється те ж саме. Вже важко назвати продукт (складник їжі),  який в той чи інший період часу не був занесений дієтологами до "чорного" списку. Спочатку дісталося жирам, згодом прочухана отримали сіль та цукри, а далі події розвивалися так стрімко, що в дієтологічну м'ясорубку потрапляли  білки, вуглеводи, м'ясо , молочні продукти, смажена їжа та напівфабрикати … (можете назвати і свій варіант – не помилитесь).

 На допомогу приходили дієти. Багато дієт! Плани харчування, збалансовані раціони, детокскурси, вітамінні програми, … роздільне харчування, обезжирені продукти, кетонова дієта, голівудська, кефірна, капустяна, палео, супова, флексі, безглютенова дієти та неїжпісляшести, … а  завтра - зустрічайте нові.

  Але , чи буде цьому кінець і чи знайшли ви свій варіант?

Ми ні)))

Єдине, що захотілось зробити в даному випадку – прислухатися до свого  здорового глузду. А він нам підказує, що у всьому повинен бути баланс.

Тому пропонуємо Вам нашу БАЛАНС дієту.

))))))

Та ні, жартуємо, це вплив попереднього абзацу!

Ми ж просто хочемо  дати Тобі можливість просто, смачно і корисно харчуватися, правильно будувати свій організм, наповнювати його енергією, а будь-які радикальні погляди та доведення ефективності нових харчових методів залишити "британським" вченим.

Наш підхід – це "їжа здорового глузду" і перш за все відповідь на питання для чого ми їмо.

Для задоволення? Авжеж!

Для ситості? Звичайно!

Для сили та енергії? Безперечно.

Вітаємо  - у вас три "ТАК"!

Та  найголовніше завдання їжі – наповнити організм збалансованим коктейлем корисних речовин: макро-, мікронутрієнтів,…, і для цього явно не  потрібна якась спеціальна дієта.

Лиш необхідно кожен день приємно та смачно їсти та при цьому не забувати про декілька базових речей, які підказує здорова логіка.

Для нас важливі:

1.  Контроль порцій – адже денне споживання калорій повинне відповідати  затратам енергії та вашим цілям.

2.  Періодичність прийомів їжі – наш організм це біологічний годинник і важливо прислухатися до нього.

3.  Якісний питтєвий режим – важко переоцінити участь води в процесах, що відбуваються в нашому тілі

4.  Щадні способи готування страв – природа уже приготувала для нас все найкраще та корисне, і важливо саме в процесі приготування не зруйнувати цей замисел.

5. Баланс нутрієнтів - адже усі компоненти їжі є не лише унікальними, бо виконують незамінні функції, але й взаємозалежними - тому дефіцит чи надлишок котрогось впливає на правильну роботу інших та організму вцілому.

6.  Якість їжі –  при сучасному різноманітті вибору - "огірок огірку різниця"

7.  Cвіжі продукти – тут взагалі коментарі зайві.

8.  Знання особливостей свого організму  - кожен організм особливий і варто догоджати саме своїм потребам, а не йти на поводу  рекламованих та модних харчових трендів.

9. Культура їжі -  поважай те, що ти їсиш, бо воно стане тобою.

10.  і однозначно смакове задоволення! Бо смачно – це смачно!

Вказані принципи ми намагатимемось реалізувати в нашому сервісі, який запропонує Тобі скуштувати гурманські та корисні страви. Впевнені, їжа "здорового глузду" допоможе усім бажаючим стати бадьорими та енергійними, наповнити себе здоров'ям та пробудити в собі гурмана.

З цього і починається наш Garden!




25.04.2018 10:02