Блог

Блог

Що краще вживати соки чи цілі плоди?

Невже соки більш корисні за  цілі фрукти чи овочі?

Соки не є більш корисними, ніж цілі фрукти та овочі!


Соки є продуктом отриманим зі свіжих фруктів або овочів. Це рідина, яка містить більшість вітамінів, мінеральних речовин і рослинних складників (фітонутрієнтів), що зустрічаються у всьому плоді. Однак цілі фрукти та овочі також мають здоровий клітковину, який втрачається під час більшої кількості соку.

Деякі прихильники соку кажуть, що соки краще для вас, ніж їдять цілі фрукти та овочі, тому що ваше тіло може поглинати поживні речовини краще, і це дає вашу травну систему відпочити від роботи на волокні. Вони кажуть, що соковидавлювач може знизити ваш ризик раку, посилити вашу імунну систему, допомогти усунути токсини з організму, сприяти травленню та допомогти схуднути.

Проте немає жорстких наукових доказів того, що вижатий сік є більш корисний, ніж сік, який ви отримуєте, з'ївши сам фрукт або овоч.

З іншого боку, якщо ви не любите їсти свіжі фрукти та овочі, соковидавлювач може бути веселим способом додати їх до своєї дієти або спробувати фрукти та овочі, які ви зазвичай не їсте. Ви можете знайти багато рецептів соку в Інтернеті або змішувати свої власні комбінації фруктів та овочів, щоб задовольнити ваш смак.

Ви можете також розглянути змішування, а не сік. Сполучення їстівних частин фруктів дає напій, що містить більше здорових фітонутрієнтів та клітковини. І клітковина може допомогти вам почувати себе ситим.

Якщо ви спробуєте підігріти соку, зробіть лише стільки ж соку, скільки ви можете пити за один раз, тому що свіжий стиснутий сік може швидко розвивати шкідливі бактерії. Якщо ви купуєте комерційно виготовлений свіжий сік, виберіть пастеризований продукт.

Також майте на увазі, що соки можуть містити більше цукру, ніж ви собі уявляєте, і якщо ви не будете обережні, ці додаткові калорії можуть призвести до збільшення ваги.11.04.2018 10:02